Zařazeno v oborech:
Auto - moto
Pozice:
Automechanik, Pracovník pneuservisu
Lokalita:
Svitavy
Zveřejnil:
Úřad práce Svitavy
Může se Vám hodit:
Automechanik Svitavy, Pracovník pneuservisu Svitavy

Volné pracovní místo Demontér převodovek a spalovacích motorů

3.11.2016
Lukáš Lžičař
Místo pracoviště
302, Bělá nad Svitavou, 569 05, Bělá nad Svitavou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň: Demontér převodovek a spalovacích motorů
Požadujeme: Manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost
Mzda úkolem / 10Kč – kg zpracovaného materiál

Podobné nabídky práce

Automechanik
Pracovní náplň: demontáž automobilů Požadujeme: Vyučen v oboru automechanik podmínkou, znalost automobilových dílů, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
Lukáš Lžičař 302, Bělá nad Svitavou Plný úvazek
týden
Automechanik/čka nákladních automobilů
Požadujeme: - svářecký průkaz a klempířské znalosti výhodou - částečná znalost elektriky a diagnostiky automobilů - chuť učit se novým věcem - spolehlivost a pečlivost Nabízíme: - možnost rozšíření řidičského průkazu - práci na je ...
Surety jobs s.r.o. 121, Cerekvice nad Loučnou Plný úvazek
aktivní
Obsluha pneuservisu
Praxe v oboru, řidičský průkaz sk. B ( sk. C,T vítána) Doprava na místo stavby firemním vozidlem z bydliště.
ELEKTRO ŠUDOMA, s.r.o. 146, Svojanov Plný úvazek
aktivní
automechanik - autoelektrikář
Požadovaná profese: automechanik - autoelektrikář Pracovní náplň: opravy a servis osobních vozidel Požadujeme: vyučen v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů a pod., Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, stravenky, ...
AUTOPROFIT s.r.o. Mýtní 726/2, Svitavy Plný úvazek
aktivní
Servisní pracovník- dílna, oprava vozidel
Požadujeme pracovníka na opravu a údržbu vozového parku a techniky v areálu společnosti: " ŘP B " Samostatnost " Vyučen v oboru, nebo praxe v oboru
Technické služby Moravská Třebová s.r.o. Zahradnická 1412/21, Moravská Třebo... Plný úvazek
aktivní
Mechanik osobních a nákladních automobilů
Josef Hrnčíř Zadní 182/3, Svitavy Plný úvazek