Volné pracovní místo  Bezpečnostní pracovník Uherské Hradiště – HPP i brigádně

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 90–100 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt.

Náplň práce:
  • Poskytování informací zákazníkům ohledně novinek v prodejně
  • Podpora prodejního týmu
  • Aktivní podpora marketingových strategií prodejny
  • Ochrana majetku klienta
  • Pochůzková činnost
  • Jednoduchá administrativa
  • Komunikace s policií
  • Práce pro obchodní řetězec

Požadavky:
  • Chuť pracovat
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
  • Mzda 90 - 100 Kč/hod.
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Bohatý motivační program
  • Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
  • Možnost zajištění ubytovny

Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, volejte na naši bezplatnou linku použijte odpovědní formulář nebo pište na e-mail použijte odpovědní formulář (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality).

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 27.12.2016