Volné pracovní místo  Developer iOS

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Českobratrské náměstí č.p. 1321, Mladá Boleslav II
Náplň práce:
Vývoj a údržba mobilních aplikací pro iOS, Apple Watch a CarPlay
Spolupráce v týmu
Sdílení znalostí a know-how v rámci týmu
Aplikace know-how a zkušeností s používanými technologiemi, trendy a IT metodikami v rámci aktivní účasti na projektech
Příprava, vývoj a tvorba technologických konceptů/prototypů aplikací
Implementace inovativních technologií na zákaznických projektech
Spolupráce na tvorbě systémové dokumentace s analytikem - podpora v odborných oblastech
Podpora spolupráce v rámci H&D, zákazníků a dodavatelů

Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (obor IT)
Zkušenosti s vývojem mobilních aplikací pro iOS alespoň 1 rok
Znalost XCode, Objective-C, Cocoa Framework
Znalost operačního systému iOS
Zkušenosti s implementací webových služeb REST
Schopnost a ochova učit se nové věci
Anglický jazyk na úrovni B2– čtení dokumentace a specifikací
Samostatnost, zodpovědný a aktivní přístup k práci
Flexibilita

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - jiné - XCode, Objective-C, Cocoa Framework

Benefity

  • Jiné výhody - bonusy za věrnost
  • Dovolená navíc - dovolená navíc, sick days
  • Zvláštní prémie - příspěvek na ŽP/PP, stravenky

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2016