Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Dispečer
Lokalita:
Sokolov
Zveřejnil:
Úřad práce Sokolov
Může se Vám hodit:
Dispečer Sokolov

Volné pracovní místo dispečer mezinárodní kamionové dopravy

23.11.2016
TOP TRANS LINE s.r.o.
Místo pracoviště
Karla Hynka Máchy 2230, Sokolov, 356 01, Sokolov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Způsob hlášení uchazečů:

Pracovní náplň:

  • Vytěžování vozového parku
  • Organizace a dohled prováděných přeprav
  • Komunikace se zákazníky (převážně zahraničními)

Požadavky:

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Znalost NJ/AJ
  • Dobrá znalost práce s MS Office
  • Praxe alespoň 2 roky na stejné pozici

Podobné nabídky práce

Dopravní dispečeři
Způsob kontaktu uchazeče: - telefonicky Bc.Jaroslav Lorenz <!--poslatEmail-->- e-mailem: <!--poslatEmail--> - osobně na adrese POHRANIČNÍ STRÁŽE 436, 357 03 SVATAVA po předchozí domluvě Upřesňující informace: - znalost ...
CONTINENTAL CARGO CARRIERS TRUCKING s.r.o. Pohraniční stráže 436, Svatava Plný úvazek