Volné pracovní místo  Dispečeři

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Plazy č.p. použijte odpovědní formulář Mladá Boleslav 1

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání, (technické či ekonomické výhodou)
  • zajišťování přeprav z celé Evropy
  • praxe na obdobné pozici (dispečer/disponent) výhodou
  • znalost AJ či NJ na komunikativní úrovni
  • perfektní znalost práce na PC, MS Office
  • časová flexibilita, komunikativnost, bezkonfliktnost, samostatnost, iniciativa
  • spolehlivost, ŘP sk. B
  • schopnost týmové spolupráce a rychlého rozhodování

Náplň práce:
  • příjem, evidence a koordinace přepravních zakázek
  • plánování, organizování, sledování, evidence přeprav
  • komunikace se zákazníky
  • rychlé řešení problematických situací při přepravách
  • běžná denní operativa
  • nákup dopravních kapacit / portfolio spolehlivých dopravců výhodou

Nabízíme:
  • perspektivní a samostatnou práci ve stabilní rodinné firmě s 25 ti letou historií na trhu
  • výkonnostní prémie
  • mobilní telefon
  • stravenky
  • místo výkonu práce: Plazy u Mladé Boleslavi
  • nástup dle dohody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.2.2017