Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Dispečer
Lokalita:
Ústí nad Labem
Zveřejnil:
Úřad práce Ústí nad Labem
Může se Vám hodit:
Dispečer Ústí nad Labem

Volné pracovní místo Dispečer/ka - disponent/ka pro zahraniční trhy s NJ

3.11.2016
ZDEMAR SPEDITION a.s.
Místo pracoviště
Smetanova 683, Chabařovice, 403 17, Chabařovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: Smetanova č.p. 683, Chabařovice, areál LogisticPark ZDEMAR.
Pracovní náplň:

Péče o naše zákazníky/doda­vatele, telefonický i osobní kontakt s klienty, udržování obchodních vztahů
Rozšiřování portfolia zákazníků/doda­vatelů
Vytváření cenových nabídek, bezprostřední kontakt s klienty
Vedení obchodní administrativy a běžné kancelářské práce
Sledování a plnění zákaznických/do­davatelských požadavků
Odpovědnost za plnění obchodního plánu oddělení
Profil uchazeče:
Ukončené SŠ, příp. VŠ vzdělání (nejlépe obchodního/lo­gistického směru)
Výborná znalost německého jazyka min. na úrovni B2, další cizí jazyk výhodou (FJ, IT)

Znalost práce na PC (MS Office, Internet)
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita
Dobré organizační schopnosti
Schopnost pracovat v kolektivu (open space)
Nabízíme:
Motivující finanční ohodnocení včetně cílených odměn a benefitů, příspěvek na životní a penzijní pojištění, firemní akce, sick days, náborový příspěvek, stravenky
Systém trvalého vzdělávání, perspektivu profesního a osobního růstu
Stabilitu a zázemí společnosti
Zajímavou práci v profesionálním týmu a přátelském kolektivu
Příjemné a moderní pracovní prostředí v sídle společnosti
Kontakt:
Mailem zaslat životopis, foto, reference na  poslat email

Benefity

  • Jiné výhody – Mobilní telefon s internetem, Sleva na firemní výrobky,
  • Zvláštní prémie

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC – textový editor (Word)
  • Práce s PC – tabulkový procesor (Excel)

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina – aktivní

Podobné nabídky práce

Dispečer/ka
Místo výkonu práce: Přestanovská č.p. 625, Chabařovice. Náplň práce: dipečer pro přepravu ledniček, nápojových automatů a jineho zboží po ČR. Požadujeme: vyučení. Nabízíme: mzdu 15 000,- Kč., služební vozidlo. Hlásit se telefonick ...
Roland Schmidt Přestanovská 625, Chabařovice Plný úvazek
týden
Dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy
Místo výkonu práce: Na Luhách č.p. 3420/12, Ústí nad Labem. Požadavky - ukončené středoškolské vzdělání, v oboru vítáno - znalost německého jazyka slovem i písmem - samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, odo ...
KAREKA, spol. s r.o. Na Luhách 1254/5, Ústí nad Labem Plný úvazek
týden