Volné pracovní místo  Dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Na Luhách č.p. 1254/5,, Ústí nad Labem.
Náplň práce: vytěžování vozidel, zpracování a zadávání objednávek, převážně v NJ, do systému písemná, či telefonická komunikace se zákazníky, také převážně v NJ, zadávání přepravních dispozic řidičům, písemná, či telefonická komunikace s řidiči, každodenní kontakt s přiděleným zákazníkem společnosti (využití NJ).
Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání, znalost německého jazyka slovem i písmem, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, odolnost vůči stresu, schopnost teamové práce (open space), uživatelská znalost práce na PC (MS Office), trestní bezúhonnost.
Nabízíme: mzdu 22 000,- Kč., stravenky, firemní tarify mob. operátora, vhodné i pro absolventa.
Zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016