Volné pracovní místo  Disponent/ka - dispečer/ka MKD

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Mýto, Plzeňská č.p. 602
Náplň práce: komunikace se zákazníky, plánování, organizace, sledování přeprav, administrativa, evidence přeprav, zpracování cenových nabídek atp., komunikace s řidiči, efektivní plánování tras, optimální využití vozidel v závislosti na legislativě (AETR, ADR…)
Požadujeme: praxi v dopravě, nejlépe jako dispečer/fleetmanager nebo i jako aktivní řidič MKD, vzdělání SŠ výhodou, není podmínkou, znalost cizího jazyka (Aj., Nj.) na komunikativní úrovni,
znalost práce na PC, organizační schopnosti, flexibilitu, rozhodnost, samostatnost, odolnost vůči stresu, bezúhonnost
Nabízíme: zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti, zajímavou a kreativní práci, zaměstnanecké benefity, příspěvky na životní pojištění, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, nástup dle dohody
Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- do 40.000,-Kč/měs., stabilní práci na HPP, malý pracovní kolektiv, příspěvky na životní pojištění, penzijní připojištění, stravné
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Novotný Jan Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.3.2017