Volné pracovní místo  Dispečer/ka silniční nákladní dopravy (vnitro, spedice)

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • koordinace jízd kamionů a nákladních automobilů (vnitro, spedice)
  • komunikace s řidiči a plánován jejich jízd
  • plánování nakládek a vykládek
  • komunikace s dodavateli
  • hodnocení řidičů, ověřování spokojenosti

Požadujeme:
  • SOŠ s maturitou
  • praxe v oblasti kamionové dopravy a logistiky
  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni podmínkou!
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • velmi dobré komunikativní, organizační a řídící schopnosti
  • řidičský průkaz: B
  • schopnost práce v týmu; vyjednávací schopnosti; orientaci v problematice dopravy, pečlivost, zodpovědnost a aktivní přístup.

Zaměstnanecké výhody: finanční odměny, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, stravenky, zvýhodněné mobilní telefonování a další benefity, další profesního vzdělávání. Nástup možný ihned.

Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedenou emailovou adresu!

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 19.9.2016