Volné pracovní místo  DISPONENT / DISPONENTKA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Nástup ihned. Požadujeme: orientaci v oboru, znalost NJ min. úroveň B1, AJ výhodou, organizační schopnosti, maximální pracovní nasazení, smysl pro pořádek, koncepčnost, spolehlivost, samostatnost, loajalita. PD: Po-Pá 6:30-15:00 hod. Kontakt - osobní schůzka v sídle 8:00-10:00 hod., tel. domluva 8:00-14:00 hod. použijte odpovědní formulář , email: použijte odpovědní formulář Životopis s sebou nebo poslat na uvedený email.
Náplň práce: přijímání požadovaných zakázek, plánování a řízení zakázek, vedení příslušné dokumentace a evidence, sledování zásob výrobků v systému, reporting obchodnímu zástupci, vymáhání pohledávek, komunikace se zákazníkem ( potřeba nejlépe NJ nebo AJ ).
Nabízíme: dlouhodobou práci na HPP, možnost dalšího vzdělávání, firemní školení, možnost seberealizace a rozvoje, mimořádné bonusy za produktivitu, příspěvek na stravování a nápoje, příplatky nad rámec zákona, práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2015 do 31.12.2016