Volné pracovní místo DISPONENT LOGISTIKY

4.6.2016
Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o.
Oldřichovská 698, Hrádek nad Nisou, 463 34, Hrádek nad Nisou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Příjem, zpracování a kontrola odvolávek
  • Tvorba logistického plánu pro výrobu
  • Kontrola plánu dodávek
  • Vytváření výrobního plánu dle požadavků zákazníků
  • Kontrola dat v SAP s ohledem na realizaci nových a výběhových dílů
  • Účast na změnovém řízení
  • Zpracovávání průběžného plnění výrobního plánu
  • V případě nutnosti zpracovávání tzv. extrajízd
  • Tvorba a sledování tzv. balících specifikací v SAP a Excel podobě
  • Aktualizace SAP dat nutných k plánování a expedici
  • Kapacitní kontrola zákaznických požadavků
  • Spolupráce při řešení kvalitativních problémů
  • Obalová konta (objednání, pohyby, kontakt se zákazníkem nebo dodavatelem obalu)
  • Příprava dodacích listů, dokumentů pro zákazníka, příprava štítků
  • Objednávání dopravy

Požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Nutná znalost NJ, AJ výhodou
  • znalost MS Office (Excel, Word)
  • znalost SAP výhodou
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, flexibilita při řešení nestandardních situací
  • praxe na obdobné pozici vítána

Nabízíme:

  • Práce na HPP pro významného dodavatele v automotive
  • Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou
  • Nástupní plat dohodou dle praxe a zkušeností *
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Benefity: stravenky

Požadované dovednosti

  • Práce s PC