Volné pracovní místo  Dlaždiči

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 170–250 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • čistý trestní rejstřík
  • dochvilnost, spolehlivost a chuť do práce
  • řidičský průkaz sk. B výhodou, ne požadavkem
  • praxe ve stavebním či jinak technicky zaměřeném oboru alespoň 1 rok(alespoň jako přidavač), pokud se nejedná o absolventa

Pracovní doba: 7:30-15:30 (nebo 8:00-16:00)

Náplň práce:
Pokládka zámkových dlažeb, realizace oplocení, zednické práce, rekonstrukce, bourací práce.

Nabízíme:
  • férové jednání a přátelské prostředí
  • dopravy na stavby a zpět (okres Kladno)
  • slušné platové ohodnocení
  • garantujeme růst platového ohodnocení dle nabytých pracovních zkušeností
  • příspěvek na dovolenou
  • jistota práce.

Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

Benefity

  • Jízdní výhody - zajištěné dopravy na staveniště

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Dlaždiči?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jan Horský, jednatel z GO PRIM s.r.o.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Dlaždiči

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.