Volné pracovní místo Doručovatelé tisku

31.8.2016
Z + M Partner, spol. s r.o.
Místo pracoviště
třída Tomáše Bati 3792, Zlín, 760 01, Zlín
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

PRACOVNÍ MÍSTO JE VYMEZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM (pro pohybově zdatné jedince).
Požadujeme: základní vzdělání, zodpovědnost, svědomitost, pohybovou zdatnost.
Náplň práce: roznos reklamních letáků do schránek v obci dle místa bydliště: Zlín
Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, mzdové ohodnocení 3900 Kč – 6500 Kč/měsíc, zkrácený úvazek 15–25 hod/týden.
Životopis posílejte na e-mail: poslat email do předmětu uveďte „Doručovatel OZP“
Abychom Vás mohli zařadit do databáze uchazečů o zaměstnání, připojte ke svému životopisu prohlášení:
„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise, motivačním dopise a dalších zaslaných dokumentech dávám společnosti Z + M Partner, spol. s.r.o., IČ: poslat email , souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi uchazečů o zaměstnání dokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou.“

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)