Volné pracovní místo  DORUČOVATEL/KA LISTOVNÍ MOTORIZOVANÝ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 12 800–16 400 Kč / měsíc

Náplň práce: příprava poštovních zásilek a jejich doručování do firem a domácností, uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách, příprava, třídění a doručování propagačního materiálu, výplata poštovních poukázek a důchodů, vyúčtování po návratu na pracoviště.
Požadujeme: vzdělání s výučním listem a trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu a fyzické zátěži, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost, řidičský průkaz sk. B.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, příspěvek na životní/penzijní připojištění.
Kontaktní osoba: Strakošová Simona tel. použijte odpovědní formulář ,
použijte odpovědní formulář
Způsob prvního kontaktu: telefonicky PO-PA 9-15 hodin, e-mailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016 do 30.9.2017