Volné pracovní místo  DPP: SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE V PORADNĚ EVA- OBČANSKÁ PORADNA

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 183 Kč / hodinu

Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
  • zástup za PN, dovolenou, apod.,
  • poskytování odborného soc. poradenství osobám, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci (např. podpora při vyřizování sociálních dávek, při zvládání náročných situací v rodině apod.),
  • pomoc při hledání bydlení a zaměstnání,
  • asistence při vyjednávání s úřady a institucemi,
  • poskytování dluhového poradenství a služeb v oblasti oddlužení.
Požadujeme:
  • VŠ, VOŠ- odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle zák. 108/2006 Sb.,
  • trestní a morální bezúhonnost,
  • flexibilitu, komunikační dovednosti, osobnostní zralost,
  • respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR).
Nabízíme:
  • práci na dohodu o provedení práce v ambulantní formě služby,
  • práci na dobu určitou s možností další spolupráce,
  • smysluplnou a samostatnou práci v zajímavé oblasti,
  • možnost podílet se na vývoji služby,
  • pravidelné vzdělávání v problematice sociálních služeb,
  • možnost stáže v rámci spolupracujících organizací,
  • pravidelné týmové supervize.
Nástup: dohodou.
Pracoviště: České Budějovice.
Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis personalistce M. Holečkové na e-mail použijte odpovědní formulář nebo volejte na tel. použijte odpovědní formulář . Bližší informace o pozici Vám poskiytne vedoucí služeb Mgr. Jana Řeháková, tel. použijte odpovědní formulář .
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Charita České Budějovice si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 11.4.2024

Máte zájem o nabídku DPP: SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE V PORADNĚ EVA- OBČANSKÁ PORADNA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Michaela Holečková, Personalistka a mzdová účetní z Charita České Budějovice

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku DPP: SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE V PORADNĚ EVA- OBČANSKÁ PORADNA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.