Volné pracovní místo  Editor/ka obrazového zpravodajství

Lokalita Praha
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 38 000 Kč / měsíc

KONTAKT : Tupolev Kirill, e-mail: použijte odpovědní formulář

Jazyky:

  • Ruský jazyk - rodilý mluvčí;
  • tatarština - pokročilá úroveň;
  • angličtina - pokročilá úroveň

Vhodní kandidáti by měli splňovat následující:

  • Dobrá znalost jazyků JavaScript, HTML a CSS, nástrojů a technologií vizualizace dat.
  • Povinná znalost programů: celý balík Adobe, Figma, textové editory.
  • Zkušenosti s tématy souvisejícími s Ruskem, nejlépe zkušenosti s prací v Rusku. Alespoň 7 let praxe jako fotoeditor, alespoň 10 let praxe jako fotograf. Fotografické portfolio a odkazy na minulé fotoreportáže, galerie a speciální projekty jsou nutností.
  • Výborné schopnosti psaní a editace v ruském, anglickém a tatarském jazyce, schopnost pohotově sestavit literární překlad ze/do shora uvedených jazyků.
  • Vyžadujeme schopnost rychlého řešení úkolů, zkušenosti s prací ve fotografických agenturách, znalost vedení dokumentace a podávání zpráv o snímcích, schopnost vyhledávat nové fotografy, ilustrátory, vypracovávat technická zadání.
  • Zodpovědnost, efektivita, samostatnost. Komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, nekonfliktnost, schopnost a chuť budovat příjemné vztahy s ostatními pracovníky redakci.

Náplň práce:

  • Podílení se na každodenní práci redakce: výběr ilustrací pro redakční materiály (články, zprávy, online reportáže) jak na webových stránkách, tak na sociálních sítích (Twitter, Facebook, Instagram, TikTok, Telegram);
  • Spolupráce s fotoreportéry - vyhledávání externích autorů, vytváření nápadů na focení, zpracování a potvrzování materiálů;
  • Práce s ilustrátory - formulace zadání pro výtvarníky, kontrola postupu prací, projednávání souladu výsledků s textem, úprava materiálů;
  • Tvorba jednotlivých fotoreportáží pro webové stránky nebo sociální sítě;
  • Korespondence s autory a fotoagenturami, uzavírání smluv o autorských právech, a to i v ruském, anglickém a tatarském jazyce. Komunikace s jinými redakcemi a projednávání možné spolupráce. Vyhledávání ilustrací na sociálních sítích a komunikace s autory;
  • Navrhování a vytváření koláží a rychlých ilustrací, kartiček pro sociální sítě nebo redakční materiály.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.9.2023

Máte zájem o nabídku Editor/ka obrazového zpravodajství?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kirill Tupolev z Společnost na podporu novinářů "Řebříček" z. s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Editor/ka obrazového zpravodajství

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.