Volné pracovní místo EKONOMICKÁ FAKULTA - VEDOUCÍ KATEDRY PRO - KPE, KSY, KMG, KEK, KIN, KFÚ, KCJ

22.9.2016
Technická univerzita v Liberci
Místo pracoviště
Studentská 1402/2, Liberec I-Staré Město, 460 01, Liberec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Pružná pracovní doba

SEZNAM KATEDER: KPE-Katedra podnikové ekonomiky a managementu, KIN-Katedra informatiky, KSY- Katedra ekonomické statistiky, KFÚ-Katedra financí a účetnictví, KMG-Katedra marketingu a obchodu, KCJ-Katedra cizích jazyků, KEK-Katedra ekonomie. CHARAKTER.: manažerská činn. na katedře v oblasti personální, vědecko-výzk., pedagogické a publikační. DOVEDNOSTI: řídící a organiz. schopnosti, předpoklady pro řízení VaV činnosti a pedagog. činnosti, znalost AJ, další jazyk výhodou, publikační a projekt. činnost, schopnost koncepční práce, schopnost vést výzkumný tým. VZDĚLÁNÍ: VŠ vzdělání v příslušném oboru, habilitace, nebo prof. popř. doktorát (Ph.D.) v oboru. PRAC. POMĚR: 100% úvazek, vedení katedry na období do 31.12.2020.NÁSTUP: leden 2017,mzdová třída dle vnitřního mzdov. předpisu a dosažené věd. hodnosti, příplatek za vedení. Do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakter. dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, případně hodnocení z předchozího pracoviště, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odbor. společnostech, strategie vedení a rozvoje katedry v rozsahu 5 stran. Přihlášku doručte do 21.10.2016 emailem poslat email nebo poštou TUL, Personální oddělení, Studentská 1402/2, 461 17 Liberec 1. Volné místo je od 20.9.2016 zve­řejněno na úřední desce TUL.

Benefity

  • Ubytování
  • Předškolní zařízení
  • Podnikové stravování

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní

Podobné nabídky práce

Práce na doma pro absolventy VŠ (20 000 Kč)
SHÁNÍTE FLEXIBILNÍ PRÁCI Z DOMU S ČASOVOU NÁROČNOSTÍ DLE VAŠICH MOŽNOSTÍ? CHCETE SI VYDĚLAT ZAJÍMAVÉ FINANČNÍ ODMĚNY A ZÁROVEŇ ZVÝŠIT VLASTNÍ KVALIFIKACI V OBORU? Hledáme schopn ...
NEPPO NEW TRADE, s.r.o. celá ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, ...
týden
ŘEDITEL/KA MINI-ŠKOLKY
Náplň práce: - Zodpovědnost za denní provoz školky s kapacitou 12 dětí. - Péče o děti, tvorba programu aktivit, komunikace s dodavatelem stravování. - Vedení malého kolektivu. Požadavky: - Pedagogické vzdělání. - Předchozí praxe v ...
Martina Kirschová Mařanova 334, Liberec Plný úvazek