Volné pracovní místo Ekonom/ka společnosti

24.7.2014
Agropodnik, a. s. Valašské Meziříčí
Místo pracoviště
Hranická 781, Krásno nad Bečvou, 757 01, Valašské Meziříčí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

EKONOM/KA SPOLEČNOSTI
Zaměstnavatel požaduje: VŠ ekonomického směru, 5 let praxe, znalosti a zkušenosti v oblasti ekonomiky a účetnictví, komplexní znalosti ekonomiky podniku a míra právních znalostí.
Náplň práce: Vedení firemního účetnictví, daňové evidence a komplexní vedení účetnictví a účetních závěrek. Měření výkonnosti společnosti, kontrola nákladů, pravidelné reporty, analýzy a plánování.
Nabízíme: hodnocení v závislosti na plnění cílů, podnikové stravování, prodloužená dovolená o 1 týden.
První kontakt: Písemné přihlášky se strukturovaným živostopisem a doklady o dosaženém vzdělání zasílejte na adresu firmy nebo email poslat email
Došlé přihlášky budou vyhodnoceny k datu 10.8.2014.

Podobné nabídky práce

Vedoucí účtárny s NJ
  plánování zdrojů, reporting     vystavování a zaúčtování faktur     účast při zahraničních kontrolách     dohled nad referentkami obchodního oddělení
SPINWARE s.r.o. okr. Přerov Plný úvazek
dnes
HR Generalista #8455436
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta sídlícího na Vsetínsku, vhodného kandidáta/tku na pozici: HR GENERALISTA Popis pozice / Náplň práce: - Kompletní zastřešení náborového procesu - Organizační plánování, adapt ...
People Consulting s.r.o. Vsetínsko Plný úvazek
týden
Ekonom/ka
Požadujeme: Komplexní vedení účetnictví příspěvkové organizace kromě mzdového účetnictví, sestavování rozpočtu, spisová služba, archivace. Nabízíme: Fond FKSP - příspěvky na obědy a na rehabilitace a kulturu. Závodní stravování. ...
včera
Finanční účetní
FINANČNÍ ÚČETNÍ Možnost prodloužení doby určité, ev. navýšení pracovního úvazku Požadujeme: znalost účetní a daňové problematiky, znalost celní problematiky v návaznosti na vykazování INTRASTATU, praxe min. 2 roky, pracovní nasaz ...
INVISTA Craft s.r.o. 4. května 870, Vsetín Zkrácený úvazek
týden
Účetní všeobecní
ÚČETNÍ Zaměstnavatel požaduje: praxi v oboru, preferujeme praxi v neziskových organizacích, jednání s úřady, ŘP sk.B První kontakt: telefonicky <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> ov. 21.11.2016
FOROS Sokolská 593/26, Valašské Meziříčí Plný úvazek, Zkrácený úvazek
aktivní
Účetní
ÚČETNÍ První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: <!--poslatEmail--> nebo <!--poslatEmail-->
Auto Kora top s.r.o. M. Alše 780, Valašské Meziříčí Plný úvazek