Volné pracovní místo  ELECTRONICS PROJECT LEADER

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE:
-Podílení se na kompletním vývoji světelných systémů a řídících modulů
-Zodpovědnost za technickou koordinaci vývoje řídících jednotek nebo LED elektroniky, a to od fáze nabídky, přes sériovou výrobu, dodržování termínů, požadavků na cenu, kvalitu aj.
-Technické rozhraní zákazníkovi (Requirement Management, plánování kvality, …)
-Podpora finančního oddělení
-Prezentace výsledků zákazníkovi a projednávání řešení
-Technické řízení dodavatelů (EMS)
-Dodržování a údržba interních procesů dle automotive standardů

POŽADAVKY:
-VŠ vzdělání elektrotechnického směru nebo dlouholeté zkušenosti na obdobné pozici
-Několikaleté zkušenosti v oblasti vývoje elektroniky (nejlépe automotive)
-Výborná angličtina (min. B2/C1)
-Ochota cestovat do zahraničí k zákazníkům a dodavatelům
-Velmi dobré organizační, prezentační a komunikativní dovednosti

NABÍZÍME:
-Zázemí a know-how mezinárodní společnosti
-Špičkově vybavené pracoviště
-Zajímavé platové ohodnocení + variabilní bonusový systém
-Nadstandardní benefity (dovolená navíc, dopravné, příspěvek na životní a penzijní připojištění, vzdělávání, stravenky, aj.)

MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Šenov u Nového Jičína

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016 do 30.6.2017