Volné pracovní místo  ELEKTRIKÁŘ - DISPEČER

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Monitoruje a zabezpečuje provoz technických zařízení v Nemocnici Šumperk a.s. a u smluvních komerčních subjektů.
  • Provádí opravy na elektro zařízení, případně provádí nové instalace rozvodů elektro
  • Dozorce výtahů, člen požární hlídky.

Požadujeme:
  • Minimálně vyučen (SŠ výhodou) v oboru elektro.
  • Platné osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle vyhlášky č.50/78Sb. §6.
  • Zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost.

Další znalosti výhodou:
  • Obsluha a provoz výtahů.
  • Obsluha a provoz diesel náhradního zdroje.
  • Obsluha a provoz klimatizačních a vzduchotechnických zařízení.
  • Obsluha a provoz bateriových náhradních zdrojů, kompresorových jednotek.
  • Orientace v oblasti regulace a měření rozvodů tepla, TUV a vzduchotechniky.
  • Orientace v oblasti elektronické zabezpečovací techniky a elektronické požární signalizace.
  • Orientace v oblasti chladící a mrazící technologie.
  • Orientace v oblasti dorozumívací a telekomunikační technologie.
  • Znalost práce na PC: Word, Excel, Outlook.

Nabízíme:
  • Pracovní poměr na plný pracovní úvazek.
  • Odpovědnou, různorodou a tvůrčí činnost v rámci údržby.

Mzdové a pracovní podmínky:
  • Nástupní mzda od 17 000,- Kč + příplatky, po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení.
  • Nepřetržitý provoz (pracovní směna 12 hodin).

Benefity:
  • Motivační pobídky a nadstandardní zaměstnanecký bonusový systém společnosti (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc….).

Termín nástupu:
  • Ihned (případně dle dohody).

Písemné přihlášky zasílejte poštou nebo doručte osobně na personální oddělení Nemocnice Šumperk a.s. - obálku označte "ELEKTRIKÁŘ-DISPEČER".

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Požadované vzdělání

  • Elektrikář, elektrotechnické práce

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.1.2017