Volné pracovní místo  Elektrikář pro výrobu rozvaděčů

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 32 000 Kč / měsíc

Kuzan Ludmila, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
osobně: sídlo společnosti, výhradně čtvrtek od 7:30 do 09:00 hod.

Náplň práce: Výroba rozvaděčů dle technické dokumentace, provádění elektrických „funkčních“ zkoušek pod napětím dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb., kontrola kvality rozvaděčů, uvolňování prvních kusů (vzorků) a SAP zakázek.
Požadavky: Manuální zručnost, vyučení v oblasti elektro, znalost elektrických schémat a základních elektrických strojů, přístrojů a zařízení. Ochota pracovat ve třísměnném provozu.
Zaměstnanecké výhody: Zaměstnanecké benefity, stravenky, školení, flex den, roční bonus, atd.

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024

Máte zájem o nabídku Elektrikář pro výrobu rozvaděčů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ludmila Kuzan z Wieland Electric s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektrikář pro výrobu rozvaděčů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.