Volné pracovní místo  Elektrikář - silnoproud

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci? Jste pracovitý, spolehlivý a jste vyučen v elektru - silnoproud? Pak hledáme právě Vás! Tradiční výrobce českého olovnatého křišťálu přijme do svého týmu šikovného pracovníka vyučeného v oboru ELEKTRO - SILNOPROUD - PRŮMYSLOVÁ AUTOMATIZACE

Náplň práce:
  • Zajišťování provozu a údržby zařízení pro řízení technologických procesů na poloautomatických linkách ve výrobě skla
  • Práce a údržba na výrobních i nevýrobních technologických zařízení
  • Instalace, údržba a preventivní údržba veškerých elektro rozvodů a rozvaděčů.

Požadavky:
  • výuční list v oboru elektro, silnoproud, průmyslová automatizace
  • kvalifikace v elektrotechnice - vyhláška č.50, min. § 5
  • praxe v oboru - výhodou
  • flexibilita, odpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci
  • práce na 1 směnu (6:00 - 14,00 a jednou týdně pohotovost

Nabízíme:
  • zaměstnání na HPP
  • závodní stravování
  • školení
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na masáže, výrazné slevy na produkty společnosti aj.)
  • možnost kariérního postupu
  • místo výkonu práce Poděbrady
  • nástup možný ihned

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám obratem Váš životopis nebo se osobně dostavte do naší společnosti, nejlépe v době od 9,00 - 11,00 hodin každý pracovní den. Případně mě kontaktujte na čísl

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.2.2017 do 25.8.2017