Volné pracovní místo elektrikář/chladírenský technik - Plzeňský kraj

2.8.2016
CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA s.r.o.
Místo pracoviště
Klatovská 519/177, Litice, 321 00, Plzeň
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Vyučení – elektro zaměření + vyhl. 50/78 Sb. § 6, ŘP sk. B.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, prémie

Podobné nabídky práce

Servisní technik CNC obráběcích strojů
Instalace, mechanické a elektronické opravy CNC obráběcích strojů, případně odlaďování technologie na CNC obráběcích strojích, školení obsluhy/možno profil technolog, elektromechanik, nebo mechanik, dle praxe.
JOBSYSTEM s.r.o. Jihočeský, Plzeňský Plný úvazek
aktivní
Seřizovač vstřikolisu pro NĚMECKO (Sasko - Dippoldiswalde)
Seřizovač vstřikolisu pro NĚMECKO (Sasko - Dippoldiswalde) Zájemci splňující požadavky, zašlete, prosím, Váš životopis na <!--poslatEmail--> pro telefonický kontakt volte číslo <!--poslatEmail-->. Pro prosperující společnost půs ...
Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. Husova 722/13, Plzeň Plný úvazek
dnes
automechanik
Práce při výrobě a opravách traťových strojů, znalost konstrukce a oprav spalovacích motorů výhodou. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené
aktivní
Technik strojní - mechanik
Popis pozice: - Instalace a korektivní údržba mechanických částí výrobního zařízení, včetně pneumatických a hydraulických prvků. - Preventivní údržba mechanických částí výrobního zařízení, včetně pneumatických a hydraulických prv ...
VIZA AUTO CZ, s.r.o. Podnikatelská 1153/10, Plzeň Plný úvazek
aktivní
Mechanik-seřizovač
Náplň práce: elektronické nastavení stroje, výměna základních komponentů stroje (pásky, nože), výměna opotřebovaného materiálu, plnění úkolů preventivní údržby strojů, spolupráce s externími firmami při opravách, spolupráce s vedo ...
Masokombinát Plzeň s.r.o. Podnikatelská 1094/15, Plzeň Plný úvazek
aktivní
technický pracovník - opravy malých strojů pro stavebnictví
Opravy malých strojů pro stavebnictví. Prac. doba od 7-15:30 h. Nástupní plat: 18480,- Kč
REDIMAX spol. s r.o. Teslova 1134/12, Plzeň Plný úvazek