Volné pracovní místo  Elektrikáři

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–37 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

1. kontakt e-mailem: použijte odpovědní formulář

Pracovní náplň:

Dle pracovního zařazení:
  • obsluha a montáže rozvodných zařízení
  • obsluha a montáže rozvodných zařízení MaR
  • práce s kabeláží silnoproud / slaboproud
  • drobné IT práce
  • zjištění závad a jejich oprava zařízení
  • kontrola a údržba strojních zařízení
  • vedení administrativy o poruchách, opravách a revizích
  • práce s technickou dokumentací
  • spolupráce s kolegy

Jste vyučení elektrikáři a máte platnou vyhlášku 50/1978? Rádi byste stabilní zaměstnání s možností postupu? Rádi děláte pořád něco jiného a chcete si vydělat pořádné peníze ? Rádi se učíte novým věcem a jste samostatní? Je tu příležitost pro každého kdo se vyzná v rozvaděčích a ve slaboproudu od počítačových sítí až po automatizaci !

Pro úspěšnou společnost, špičku ve svém oboru, hledáme :

ČLOVĚK CO SE VYZNÁ V ELEKTRICE - NÁSTUPNÍ MZDA 30 000 Kč

Co požadujeme?
  • výuční list v elektro oboru
  • platná vyhláška 50/1978 Sb.
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • volná pracovní doba

Co nabízíme?
  • v rámci firmy se můžete vypracovat a povýšit
  • pravidelné navyšování mzdy každoročně
  • služební automobil

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 37 000 Kč

Nástup možný ihned!

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. (vyhl. 50/78 Sb.)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - služební automobil

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.2.2024

Máte zájem o nabídku Elektrikáři?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tereza Bányácski z AR-NET Service s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektrikáři

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.