Volné pracovní místo  Elektro projektanti

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ELEKTRO PROJEKTANTI
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání profese elektro, znalost práce v AutoCADu, MS Office, praxe min. 3 roky v dané profesi, osvědčení dle vyhlášky č.50/1978 Sb., §10 pracovníci pro samostatné projektování, znalost AJ, NJ a řidičské oprávnění sk. B výhodou, schopnost práce v týmu, tvořivost, iniciativa, pečlivost, zodpovědnost, přesnost a časová flexibilita
Náplň práce: projekce silnoproudých rozvodů v energetice a chemickém průmyslu, práce s technickou dokumentací, komunikace napříč společností, účast na jednáních se zákazníky a subdodavateli, výkon práce v rámci ČR
Nabízíme: výkonnostní bonusy, stravenky, dovolená navíc, příplatek na penzijní připojištění, nástup možný ihned
První kontakt: své životopisy zasílejte e-mailem na použijte odpovědní formulář
ov. 5.6.2017

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné projektování a řízení projektování dle §10 vyhl. 50/78

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 7.6.2017