Volné pracovní místo  Elektromechanici, seřizovači, opraváři strojů a zařízení

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–25 000 Kč / měsíc

Náplň práce: elektroúdržba a uvádění do chodu výrobní linky a realizace oprav, řešení závad a úkolů na linkách, montáž a zapojení konstrukčních celků a zařízení pro rozdělovací, přepínací a ovládací techniku, opravy mechanických nebo elektonických částí, montáž a výroba rozvaděčů, tvorba a aktualizace schémat zapojení
Požadavky: ukončené SŠ/SOU elektrotechnické zaměření, praxe v oboru elektro podmínkou, osvědčení z vyhlášky 50/1978 Sb., §6, schopnost čtení a chápání schémat zapojení, kvalitně odvedenou práci, zkušenosti s pohony/servomotory, schopnost pracovat v týmu (komunikativnost), svědomitý, iniciativní a samostatný přístup, Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme: zázemí stabilní a přátelské společnosti, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání
Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016