Volné pracovní místo  Elektromechanici

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ROBE lighting s. r. o.
Přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a architektonické osvětlení, hledá kandidáty na pozici:

Elektromechanik – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!

Náplň práce

  • Elektrická a mechanická montáž zařízení (drobná mechanika)

Požadujeme

  • ÚSV elektro, vyhláška 50
  • Manuální zručnost, schopnost týmové práce a ochotu učit se

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Firemní mobilní tarif pro členy rodiny, závodní stravování, firemní akce a další benefity
  • Nástup ihned

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016 do 31.12.2016