Zařazeno v oborech:
Technika, elektrotechnika a energetika, Telekomunikace
Pozice:
Elektrotechnik
Lokalita:
Písek
Zveřejnil:
Úřad práce Písek
Může se Vám hodit:
Elektrotechnik Písek

Volné pracovní místo ELEKTROMECHANIK / ELEKTROTECHNIK

25.10.2016
ALFA výroba jednoúčelových strojů s.r.o.
Místo pracoviště
Hradiště 374, Hradiště, 397 01, Písek
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadavky na uchazeče o práci:

  • SOU/SOŠ/SŠ elektrotechnického směru
  • platná vyhláška 50/1978 Sb., min. §6
  • zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost
  • řidičský průkaz skupiny „B“, aktivní řidič

Náplň práce

  • tvorba kabeláže a rozvaděčů
  • montáž elektroinstalace na zařízeních ( automatizační zařízení, výrobní linky )
  • parametrizace automatizačních komponent ( pohony, kamery, atd.)
  • v případě znalosti prostředí PLC spolupráce na oživování obslužných programů
  • servis a opravy PLC automatizovaných strojů

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci v privátní prosperující výrobní společnosti s více jak 20-letou historií
  • zaměstnanecké benefity a zajímavé finanční ohodnocení

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. – samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B