Volné pracovní místo  ELEKTROMECHANIK/ELEKTROMECHANIČKA

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Nástup po dohodě. Životopisy zasílejte na adresu použijte odpovědní formulář nebo osobní kontakt po telefonické domluvě použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář . Místo výkonu práce: Letecká, Prostějov. Pracovní doba: Po-Pá ranní: 6:00-14:00 hod., odpolední: 14:00-22:00 hod.
Požadujeme: vyučení v oboru (automechanik, autoelektrikář, autotronik), zkušenosti na obdobné pozici výhodou, platnou vyhlášku 50/1978, práci na PC, řidičský průkaz sk. B, C, samostatnost, manuální zručnost, profesionální přístup.
Náplň práce: údržba a opravy elektrických částí vozidel, elektromobilů, diagnostika, vyhledávání a odstraňování závad na elektrických zařízeních.
Nabízíme: pracovní jistotu s pravidelným měsíčním příjmem, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, zaměstnanecké benefity (jízdní výhody pro zaměstnance na linkách FTL, a.s., příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění).

Benefity

  • Jiné výhody - jízdní výhody, příspěvek na stravování a penzijní připojištění

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku ELEKTROMECHANIK/ELEKTROMECHANIČKA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Petra Nová, personalistka z FTL - First Transport Lines, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ELEKTROMECHANIK/ELEKTROMECHANIČKA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.