Volné pracovní místo  ELEKTROMECHANIK / ELEKTROMECHANIČKA

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 44 100–48 200 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). Nástup možný ihned.

Náplň práce: odstranění závad na výrobním zařízení, pravidelná kontrola strojů, opravovat a servisovat technické automatizované a robotické celky.

Očekáváme: SŠ / SOU vzdělání s maturitou, ideálně v oboru elektrotechnik, mechatronik, mechanik-elektronik; vyhláška 50/1978 Sb., § 6; samostatnost a schopnost týmové práce; ochota učit se a časová flexibilita, zručnost, komunikativnost; ochotu pracovat ve 3 směnném provozu.

V případě zájmu prosím zašlete své kontaktní údaje a životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. (vyhl. 50/78 Sb.)

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na pezijní pojištění
    příspěvěk do Cafeterie
    dary při jubileu
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené
  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu
  • Naturální výhody - prodej výrobků za zvýhodněné ceny
  • Podnikové stravování - stravenkový paušál, dotované stravování

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 2.5.2024 do 1.5.2025

Máte zájem o nabídku ELEKTROMECHANIK / ELEKTROMECHANIČKA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Káchová z Deva Nutrition a.s.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ELEKTROMECHANIK / ELEKTROMECHANIČKA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.