Volné pracovní místo  Elektromechanik kolejových vozidel

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání se zaměřením na provoz a údržbu elektrických části kolejových vozidel (elektrotechnika, elektrická trakce v dopravě apod.),
  • praxi při opravách lokomotiv (možno i absolvent s praxí v rámci školy),
  • orientaci v problematice hnacích drážních vozidel,
  • pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu,
  • samostatnost, pečlivost, přesnost.
Popis pozice:
Komplexní provádění údržby a oprav elektrických a mechanických části lokomotiv:
  • sestavování, seřizování, opravy a zkoušení elektrických strojů, přístrojů a zařízení, např. elektromotorů, generátorů, transformátorů, rozvaděčů,
  • opravy elektrických částí motorových lokomotiv,
  • měření a cejchování elektrických strojů, přístrojů a zařízení,
  • kontrola diagnostiky a měření elektronických zařízení lokomotiv a další.
Nabízíme:
  • Zajímavou, samostatnou, různorodou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti
  • Možnost odborného a profesního růstu, seberealizace
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých výhod

V případě zájmu zašlete prosím životopis na email použijte odpovědní formulář do předmětu uveďte název pozice ELEKTROMECHANIK KLADNO.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017