Volné pracovní místo  ELEKTROMECHANIK - ÚDRŽBA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

  • ÚSO obor elektro + zkušenosti z výrobního procesu, znalost řídicích systémů PLC (Siemens apod.) a praxe v jejich udržování, schopnost orientace v elektro dokumentaci výrobního zařízení při komunikaci s dodavateli, při instalaci zařízení či při odstraňování poruch elektrozařízení, zodpovědný přístup k zadaným úkolům, schopnost týmové spolupráce, uživatelská znalost práce s PC, základní znalost anglického jazyka (k orientaci v návodech na údržbu a v dokumentaci), inspekční hotovostní služby.
Mzda od 20 000 Kč, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, 3-směnný provoz, čtvrtletní prémie ve výši až 6000 Kč + 670 Kč měsíční odměna na zdraví, navýšení platu po zkušební době, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti z výkonu povolání, a jiné., 25 dnů dovolené.
Náplň práce: Provádění preventivních prohlídek strojů a zařízení, provádění oprav, úprav a změn strojů, provádění drobných úprav programu strojů v Siemens apod., nástup ihned, pracoviště: Opava - Komárov.
KO: Martina Pavelková, e-mail: použijte odpovědní formulář Zasílejte životopis na výše uvedenou e-mailovou adresu.

Benefity

  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017 do 31.12.2017