Volné pracovní místo  Elektromechanik

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • opravy a údržba montážních linek
  • vyhledávání závad a samostatné odstraňování problémů
  • opravy a údržba obráběcích center řízených systémem FANUC
  • diagnostika závad na strojích pomocí počítače a jejich odstraňování
  • základy programování PLC automatů , zálohování dat a programů
  • mechanické opravy zařízení a přípravků na dílenských strojích
  • údržba a opravy pneumatických a hydraulických zařízení
Požadujeme:
  • vzdělání - vyučen v oboru elektromechanik
  • znalost čtení technických výkresů
  • osvědčení o vyhl. č. 50/78 Sb, § 6
  • práce s počítačem (znalost programů MS Office, práce s internetem)
  • zkušenost s opravou strojů (elektrickou a mechanickou)
  • samostatná práce na elektrických zařízeních
  • orientace ve výkresové a technické dokumentaci
Nabízíme:
  • až pět dnů placeného volna navíc
  • měsíční, půlroční a roční bonusy
  • zajištění kurzů a školení pro rozvoj pracovních dovedností
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravu v jídelně v objektu závodu
  • příspěvek na podporu týmových mimopracovních aktivit
  • vybavení osobními ochrannými pracovními pomůckami

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.11.2014 do 11.11.2014