Volné pracovní místo  Elektromontér-elektromontérka

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 29 000–36 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ELEKTROMONTÉR - ELEKTROMONTÉRKA
Stručný popis pracovní pozice:
Provádění operací na dílcích dle výkresové dokumentace (vrtání, řezání závitů, drobné zámečnické práce - pilování, broušení, řezání – ručně
i elektrickým nářadím, lepení, tmelení, šroubové spoje, nýtování trhacími nýty, nýtování matic) * Zapojení elektrických zařízení.Zodpovědnost za kompletaci zakázky dle kusovníků a předání na následné pracoviště.
Požadujeme:
  • vyučen v oboru nebo učební obor s maturitou
  • platná zkouška dle § 5, 6 vyhlášky č. 50/1978 Sb.,
ve znění pozdějšího předpisu
  • orientace v technické dokumentaci, elektroschematech
  • praktické znalosti v zapojování rozvaděčů a montáži
elektrického zařízení pracovních strojů
  • částečná znalost práce na PC
  • znalost NJ, AJ výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny „B“
Nabízíme:
  • dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • odborný růst
  • příjemné pracovní prostředí
  • motivující ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
Benefity:
Příspěvek na stravování zaměstnanců – vlastní jídelna (výběr ze 2 polévek, 6 hlavních jídel + jídla ze stálé nabídky) * Příspěvek na penzijní
připojištění * Stravenky a cestovné na mimořádné směny * Měsíčně - stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace a aktivně používaný cizí
jazyk * Flexipasy na kulturu a volný čas * Dotované občerstvení z výdejních automatů * Dovolená nad rámec základní výměry 2 nebo 5 dní
  • Pracovní volno 1 – 2 dny s náhradou mzdy navíc při mimořádných životních událostech a další benefity dle aktuální nabídky …

Nástupní mzda: bez praxe od 25000 Kč, s praxí od 29000 Kč

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou kontaktní adresu.
Mgr. Bc. Dagmar Papíková, personální manažer | KASPER KOVO s.r.o., Žitná 476, 541 03 Trutnov
TEL.: použijte odpovědní formulář * Mob.: použijte odpovědní formulář * mail: použijte odpovědní formulář * web: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. (vyhl. 50/78 Sb.)

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.4.2024

Máte zájem o nabídku Elektromontér-elektromontérka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Bc. Dagmar Papíková, Personální manažer z KASPER KOVO s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektromontér-elektromontérka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.