Volné pracovní místo  Elektromontér/ka

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 21 300–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE: elektromontážní práce v rámci celé EU
POŽADAVKY: flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, praxe v oboru výhodou
NABÍZÍME: práci v české společnosti, nadstandardní prémiové ohodnocení, osobní podpora při zaškolení, zdarma rozšíření znalostí v oboru elektro, získání, obnovení, popř. rozšíření podle NV 194/2022 Sb., cestovní pojištění, prostředí rodinné firmy, kariérní růst.
Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Elektromontér/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jiří Havlíček z BLAUKOM CZ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektromontér/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.