Volné pracovní místo  ELEKTROMONTÉR - mechanik strojů a zařízení

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup od 1.8.2016.
Náplň práce: elektromontáž jednotek průmyslového chlazení, výroba rozvaděčů pro chladírenské technologie, oživování chladírenských technologií.
POŽADAVKY: vzdělání v oboru elektro nebo praxi min. 5 let v oboru, dobrá orientace v elektrodokumentaci, základní znalost MaR, vhodné i pro absolventy.
Prac. doba jednosměnná (6.30-15.00).
NABÍZÍME: dovolená 5 týdnů. stravování možné na pracovišti, příspěvek na stravenky. Stabilní zaměstnání, dobrý kolektiv, čisté prostředí. Prac. poměr na dobu neurčitou.
Nástupní mzda: 18 000 Kč/měsíc. Mzda po zapracování: min. 20 000 Kč, mzdové ohodnocení dle schopností a výkonnosti (schopné a pracovité zam. dokážeme náležitě odměnit)
V případě zájmu zašlete životopis na email: použijte odpovědní formulář uzávěrka 19.7.2016

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 8.7.2016