Volné pracovní místo Elektronik - mechanik

23.4.2016
ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o.
Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou, 516 01, Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Kontakt zasláním životopisu na e-mail poslat email
Požadavky:

  • SOU technického směru (elektrotechnika, mechatronika, apod.)
  • schopnost orientace v elektro dokumentaci
  • znalost senzoriky a elektroniky
  • Vyhláška 50/78 Sb., § 6
  • práce na 2 směny + pohotovost
  • schopnost samostatné práce, spolehlivost
  • základní znalost PC – MS Office, Email

Výhodou:

  • znalost CNC, NC, PLC (Siemens, FANUC, Sinumerik, Allen Bardley)
  • znalost mechaniky, pneumatiky, hydrauliky
  • znalost problematiky obráběcích strojů
  • znalost TPM, LEAN
  • znalost AJ
  • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  • komplexní údržba a opravy strojů a zařízení
  • spolupráce při uvádění strojů do provozu
  • vyhledávání a odstranění poruch strojů a zařízení
  • preventivní údržba a elektroinstalace strojů a zařízení s programovým nebo číslicovým řízením (NC, CNC)
  • vyhledvávání a zodpovědnost za odstranění poruch elektronických řídídích a kontrolních systémů strojů a zařízení
  • mzda dle vzdělání, zkušeností a praxe
  • dovolená navíc, příspěvek na stravování, bonusový systém, cafeterie.

Benefity

  • Dovolená navíc

Požadované dovednosti

  • Práce s PC – základní dovednosti PC
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. – samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.