Volné pracovní místo  Elektrotechnik / elektrotechnička

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 45 000–70 000 Kč / měsíc

KaS, s.r.o. - distributor a výrobce chladicí techniky nabízí zájemcům uplatnění na pozici elektrotechnik pro chladicí zařízení.
Náplň práce : návrh, vývoj a výroba elektro instalací chladicích jednotek, zapojování rozvaděčů, systémy MaR, programování regulátorů, tvorba schémat a dokumentace, činnost duševní i manuální.
Požadujeme : vzdělání SŠ elektro, odborná zdatnost, tvořivost a zručnost
Nabízíme perspektivní práci ve stabilní a úspěšné společnosti, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování a další zaměstnanecké výhody dle výsledků.
Životopisy zaíslejte na e-mail: použijte odpovědní formulář do subjektu prosím uveďte "Elektrotechnik"

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. - vedoucí elektrotechnik dle § 7 + § 19 zákona 250/2021 (§7,8 vyhl. 50/78)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Práce s PC - autocad

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.4.2024

Máte zájem o nabídku Elektrotechnik / elektrotechnička?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jan Vybíral z K a S, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektrotechnik / elektrotechnička

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.