Volné pracovní místo Elektrotechnik kontrolor kvality

21.9.2016
TREVOS, a.s.
Místo pracoviště
34, Mašov, 511 01, Turnov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce

  • Vizuální a funkční kontrola zapojení a montáže vyrobených svítidel dle kontrolního předpisu.
  • Kontrola dodržování výrobního postupu při montáži svítidel.
  • Označení kontrolovaných svítidel požadovaným způsobem.
  • Vedení evidence o provedených zkouškách.
  • Zápis zjištěných neshod.

Požadujeme

  • Výuční list, ideálně v oboru elektro, vyhláška Sb. 50/1978, § 5
  • Technická zdatnost
  • Zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost.

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci a zázemí stabilní české rychle se rozvíjející výrobní společnosti
  • finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe, založené na výsledcích
  • moderní pracovní prostředí vybavené špičkovou technologií
  • příjemné pracovní prostředí založené na důvěře
  • možnost odborného růstu a osobního rozvoje, vzdělávací kurzy, školení
  • bonusy/ prémie/ příspěvky na penzijní připojištění a na stravování
  • slevy na volání, na pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli.