Volné pracovní místo  Elektrotechnik slaboproud pro servisní oddělení

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt e-mailem: použijte odpovědní formulář

Pracovní náplň:
  • servis výrobků na firmě i u zákazníka, telefonická technická podpora distributorů, vyhotovení podkladů pro fakturaci
  • občasné výjezdy s časem návratu 15:30-23:00h, víkendy volné

Požadavky:
  • SŠ vzdělání - elektro slaboproud (cca. do 400V a 150kW)
  • vyhláška 50 §6 a více
  • znalost orientace v elektro dokumentaci
  • zručnost v mechanických pracích výhodou
  • schopnost řešit problémy na místě instalace, tj. řešit elektrickou i technologickou část
  • znalost v oboru spínaných zdrojů výhodou
  • základní znalosti z oblasti měničů výhodou
  • znalost v oboru řídicích systémů PLC výhodou
  • znalost práce na PC (Excel, Word)
  • základní (technická) znalost AJ
  • řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
  • časová flexibilita
  • zodpovědnost, komunikativnost, samostatnost

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016