Volné pracovní místo  elektrotechnik

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava - Moravskoslezský kraj

Náplň práce:
  • Elektromontážní práce dle projektové dokumentace zakázek
  • Přebírání elektrotechnického materiálu ze skladu a od subdodavatelů
  • Zapojení elektrotechnického zařízení dle technické dokumentace
  • Oživení elektrotechnického zařízení
  • Závěrečná měření a odzkoušení provedeného díla
  • Zodpovědnost za dodržování předpisů BOZP, PO apod.
  • Zodpovědnost za pořádek na pracovišti, svěřené nářadí a vozidlo

Požadujeme:
  • vyučení/SŠ - v elektrotechnickém oboru Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika (26)
  • vhodné pro absolventy
  • základní znalost práce s MS Office - Word, Excel
  • řidičský průkaz sk. B - výhodou
  • osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb. - min. § 6 (i propadlý - zaškolíme)
  • osvědčení pro svařování - výhodou
  • orientace v technické dokumentaci
  • dobrý zdravotní stav umožňující práce ve výškách
  • spolehlivost, loajalita
  • nástup ihned

Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc

Mzda: od 15 000 Kč do 20 000 Kč + prémie z dokončených zakázek

Komu se hlásit:
Lucie Holušová, tel.: použijte odpovědní formulář , mob.: použijte odpovědní formulář , email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2016