Volné pracovní místo  Environmentální auditor a poradce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Hlavní pracovní poměr, jednosměnný.

Orientační náplň pracovní pozice:
  • administrace evidencí a ohlašování povinných výkazů vztahujících se k ochraně životního prostředí (zákony řešící nakládání s odpady, nakládání s obaly, ochranu vod, ochranu ovzduší, nakládání s chemickými látkami, IRZ, aj.),
  • poradenství v environmentu u portfolia mandantů, převážně průmyslových podniků,
  • administrace environmentálních povinností a spolupráce na demoličních a sanačních projektech u mateřské firmy.

Požadavky kladené na uchazeče:
  • vzdělání VŠ nebo SŠ s maturitou
  • orientace v problematice podnikové ekologie
  • schopnost samostatně a operativně řešit přidělené úkoly, časová flexibilita
  • znalost práce na PC, zjm. v Microsoft Office
  • ochota řešit nové úkoly a učit se novým věcem
  • znalost příslušné legislativy, schopnost načíst změny legislativy a dokázat je interpretovat v jednoduché podobě zaměstnancům mandantů a zaměstnancům mateřské firmy
  • řidičské oprávnění skupiny B a schopnost řídit osobní vůz
  • výhodou znalosti a zkušenosti v podnikové ekologii a environmentu.

Možnost i pro absolventy středních a vysokých škol.

Místo výkonu práce: v Táboře, s výjezdy k obchodním partnerům a na stavby, zjm. v jižních Čechách a v Praze.

Platové podmínky: 20000,- až 25000,- Kč.
Ostatní: nárok na 4 týdny dovolené, osobní automobil, mobilní telefon, PC, stravenky v hodnotě 80,- Kč/pracovní den, aj.

Nástup ihned

Podmínka účasti ve VŘ: zaslání osobního životopisu na email: použijte odpovědní formulář do 20.11.2016!

Kontakt: telefonicky na tel. použijte odpovědní formulář od 8::00 do 16:00 hod., emailem na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.11.2016