Volné pracovní místo  Event a marketingový manažer / Marketingová manažerka

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–60 000 Kč / měsíc

1. kontakt E-MAILEM. Životopis a motivační dopis s předmětem "CCT - EVENT/MARKETING" zašlete na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vybíráme nového člena ostravského CCT týmu! A jsi jim možná ty, pokud se ti líbí popis práce a spousta benefitů. Jsme poradenská společnost Czech Cool Trade. Víme, že eventy a marketing jsou důležitou součástí byznysu, proto je potřeba na něm neustále pracovat. Budeš aktivně řešit marketingovou komunikaci CCT, tvořit marketingovou podporu pro naše klienty a zajišťovat eventové akce.

Popis pozice:
  • ovládáš marketing na soc. sítích?
  • máš zkušenosti s grafickými programy typu Canva?
  • umíš připravit kampaň nebo napsat krátký článek na jakékoliv téma?
  • jsi organizační typ a zvládáš event management?
  • máš rád/a komunikaci s lidmi?
  • baví tě obchodní jednání?
  • jak to hledáme právě tebe!

Co čekáme od tebe:
  • přátelskou a týmovou povahu.
  • musíš být aktivní řidič, sk. B.
  • chuť poznávat nové lidi, to bude tvůj každodenní chléb.
  • komunikativnost jak v osobním, telefonním, tak písemném projevu.
  • obchodního ducha s tahem na branku.
  • profesionální znalost soc. sítí.
  • zkušenost s realizací eventových akcí.
  • kreativní myšlení.

Co tě čeká?
  • přátelský tým.
  • motivační odměňování.
  • otevřená firemní kultura.
  • práce na HPP.
  • sportovní, vzdělávací a společenské akce.
  • pravidelné pondělní snídaně s celým týmem.
  • krásné zázemí v prvorepublikové vile v Ostravě.
  • sickdays, když se necítíš dobře.
  • pravidelné teambuildingové akce.
  • macBook Pro a iPhone 14 Pro i pro soukromé účely.
  • flexibilní část pracovní doby.
  • výborná káva z kávovaru v neomezeném množství.

Máme zájem jen o dlouhodobou spolupráci. Nástup dle domluvy.

Zaměstnanecké výhody: Sickdays, MacBook Pro a iPhone 14 Pro i pro soukromé účely, flexibilní část pracovní, výborná káva z kávovaru v neomezeném množství, stravenky / příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, manažerský motivační program, bonusy / prémie.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - Sickdays, MacBook Pro a iPhone 14 Pro i pro soukromé účely, aj.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.3.2025

Máte zájem o nabídku Event a marketingový manažer / Marketingová manažerka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Martin Kovalský MBA z Czech Cool Trade s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Event a marketingový manažer / Marketingová manažerka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.