Volné pracovní místo  Expedient na expedici masa

Lokalita Počátky
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000–18 000 Kč / měsíc

Do provozu v Počátkách hledáme fyzicky zdatné uchazeče na pozici expedienta expedice masa.
Požadujeme:
  • fyzickou zdatnost, spolehlivost, poctivost, flexibilitu; základní znalost práce na PC; zdravotní průkaz pro práci v potravinářství
Náplň práce:
  • příprava, manipulace a expedice dle dodacích listů
Nabízíme:
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr; závodní stravování (svačiny formou švédských stolů); příspěvek na dopravu; příplatky nad rámec zákona; 13. a 14. mzdu; možnost kariérního růstu; možnost nákupu výrobků za zvýhodněné ceny
Pokud Vás pozice zaujala, zašlete životopis na emailovou adresu použijte odpovědní formulář nebo si sjednejte osobní schůzku na tel. použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016