Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Pomocná síla do kuchyně
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Pomocná síla do kuchyně Liberec

Volné pracovní místo EXPEDIENT/KA

23.8.2016
EUREST, spol. s r.o.
Místo pracoviště
nám. Soukenné 669/2, Liberec IV-Perštýn, 460 01, Liberec
Pracovní poměr
Brigády
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadavky: zdravotní průkaz, spolehlivost, pracovitost, komunikativnost, optimistický přístup k práci, příjemné vystupování
Náplň práce: příprava snídaní, výdej obědů, úklid
Stravujeme zaměstnance Tesca Liberec.
Výhody: závodní stravování – oběd zdarma
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v době od 8.00 hod. do 16.00 hod.

Podobné nabídky práce

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
Praxe výhodou. Nabízíme: využití lázní Chrastava Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8.00 do 14.00 hod.
TTG servis s.r.o. Bílokostelecká 128, Chrastava Plný úvazek
dnes
POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA
Požadujeme platný zdravotní průkaz v potravinářství. Vhodné i pro absolventy bez praxe. Hlásit e-mailem nebo telefonicky p. Fundovi nebo osobně vedoucí pracoviště v OC Forum p. Moranové, tel. <!--poslatEmail-->.
BILBO šmak s.r.o. nám. Soukenné 669/2, Liberec Plný úvazek, Brigády
včera
možnost stravy, roční odměny, krátký/dlouhý týden, hlásit se předem telefonicky
American Leasing Corp. s.r.o. Horní náměstí 124, Hrádek nad Nisou Plný úvazek
včera
Krátký, dlouhý týden nebo po dohodě Hlásit se telefonicky
PLAUDIT s.r.o. Hrazená 900/20, Liberec Plný úvazek, Brigády
týden
Místo výkonu práce: Žitavská 214, 463 31 Chrastava Znalost vietnamské řeči výhodou, znalost asijské kuchyně, spolehlivost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem a další vzdělávání v oboru. Hlásit se telefonicky, e-mailem, popř. ...
The Khai Nguyen Žitavská 214, Chrastava Plný úvazek
aktivní
POMOCNÁ SÍLA NA MYTÍ NÁDOBÍ
POŽADUJEME: - ÚSO - Odpovědnost za svou práci, smysl pro pořádek - Spolehlivost, samostatnost NABÍZÍME: - Hlavní pracovní poměr - Pracovní doba: krátký/dlouhý týden - Nástup: ihned - Mzdové podmínky: cca Kč 13.000,00 - 15.000,00 ...
CENTRUM BABYLON, a.s. Nitranská 415/1, Liberec Plný úvazek