Volné pracovní místo  Externí překladatel / ka

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 150–250 Kč / měsíc

Jazyková škola a překladatelská agentura Trend Language Solutions hledá externí překladatele/překladatelky pro jazyky ANG/NĚM/FRA/POL/RUŠ/ŠPA
Pracovní náplň: překlady technických manuálů a výrobních postupů v oblasti strojírenství, elektrotechniky, IT, medicínské techniky, překlady právních dokumentů (smlouvy, zákony), apod.
Požadujeme: výbornou znalost příslušného cizího jazyka (angličtina, němčina, španělština, polština, ruština nebo francouzština), výbornou znalost českého jazyka, velmi dobrou znalost práce s počítačem a s programy MS-Office, zkušenosti s překlady právních nebo technických textů výhodou nikoliv podmínkou, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a flexibilitu, zkušenosti s využíváním CAT nástrojů výhodou nikoliv podmínkou.
Nabízíme: spolupráci se stabilní překladatelskou společností, zpětnou vazbu ke zpracovaným překladům, pravidelný přísun zakázek
V případě zájmu zašlete Váš průvodní dopis a profesní životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář do předmětu zprávy uveďte "Externí překladatel".
Více info na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 12.9.2016