Volné pracovní místo  Facility Engineer

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Hlavní náplň práce:
  • Zodpovědnost za budovu závodu a pozemky firmy.
  • Správa a údržba budovy a pozemků firmy s důrazem na naplňování
zákonných požadavků, zákonem vyžadovaných periodických
kontrol, revizí atd.
  • Realizace investičních záměrů (budova), plánuje, připravuje,
zajišťuje schválení a realizuje investiční projekty firmy.
  • Implementace zákonných požadavků a požadavků MESH do
procesů společnosti.
  • Dodržuje zásady BOZP, PO a EMS, Neustálé zlepšování v oblasti
BOZP při činnostech na půdě firmy.
  • Zodpovědnost za energetické a odpadní hospodářství.

Požadavky:
  • SŠ nebo VŠ technického směru (elektro, strojní).
  • Kvalifikace elektro - vyhláška č.50/1978 Sb., paragraf 8.
  • Min. 5 letá praxe na podobné pozici.
  • Znalost legislativních požadavků.
  • Znalost EHS.
  • Dobré komunikativní schopnosti.
  • Komunikativní znalost AJ.

Nabízíme:
  • Podnikové stravování.
  • Dovolená navíc.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2014 do 10.7.2014