Volné pracovní místo  Fakturant / ka

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • vystavování faktur a jejich kompletace s přílohami (CMR, DL,…)
  • příprava a kontrola podkladů pro účtárnu
  • komunikace se všemi účastníky fakturačního procesu

Co od Vás požadujeme:
  • minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • orientace v účetnictví a daňové legislativě
  • základní znalost AJ / NJ výhodou
  • dobrá práce na PC zejména MC Office, znalost programu DUEL a Doprava 4K - výhodou
  • samostatnost, pečlivost, flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat

Co Vám nabízíme:
  • stabilní zaměstnání
  • odpovídající platové ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí s přátelský kolektivem
Místem výkonu práce jsou Svijany (bývalý areál ZD - nad pivovarem)

příspěvek na stravování, odměny, osobní ohodnocení

kontakt: e-mailem, telefonicky 8.00 - 15.00

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Ekonomika
  • Ekonomika - účetnictví a daňové evidence

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody - příspěvek na stravování,

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.4.2024

Máte zájem o nabídku Fakturant / ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Šárka Peterková z NADOKO s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Fakturant / ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.