Volné pracovní místo  Fakturant/ka (přijaté faktury, asistent/ka) - elektroinstalační materiál

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Přijmeme na HPP fakturantka (přijaté faktury, asistentka) elektroinstalační materiál Plzeň

Náplň práce:
  • evidence a kontrola přijatých faktur (pořizování do systému K2)
  • kontrola GPS, příprava podkladů pro dopravní inspektorát, evidence odpadů
  • práce asistentky (zápisy z porad, příprava kávy a další administrativní činnosti)

Požadujeme:
  • SŠ ekonomického směru
  • praxe v oboru výhodou
  • komunikativnost, aktivní přístup, pečlivost, odolnost vůči stresu
  • znalost práce na PC (MS Office), K2 výhodou
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:
  • mzda od 16 000,- Kč
  • zaměstnanecké výhody (možnost systematického odborného rozvoje, stravenky)
  • pracovní doba 6.30 - 15.00
  • smlouva na trvalý pracovní poměr
Nástup možný ihned.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu zaslaného na e-mail: použijte odpovědní formulář , byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.9.2016