Volné pracovní místo  F&B manažer

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme
" praxi v hotelnictví a gastronomii podmínkou
" prokazatelné zkušenosti s restaurací a provozem podmínkou
" prokazatelné zkušenosti na pozici F&B manager podmínkou
" znalost práce na PC, ŘP sk. B, komunikativnost
" zkušenosti s organizací firemních akcí, banketů, kongresů, apod.
" zkušenost se sestavením, školením a vedením týmu podmínkou
" znalost moderní gastronomie
" znalost softwaru Restis výhodou
" jeden světový jazyk výhodou
" důslednost, pečlivost, flexibilita

Náplň práce:
" odpovědnost za gastroprovoz hotelu
" nábor a školení personálu
" podílení se konzultačně na rekonstrukci a vybavení restaurace
" vyhledávání a získávání nových zákazníků a gastroakce
" propagace gastroakcí
" cenotvorba
" zajištění zásobování
" uzavíraní smluv a jednaní s dodavateli
" skladové hospodářství
" prvotní evidence

Životopisy prosím zasílejte na výše uvedený e-mail.
K životopisu prosím přikládejte fotografii.

Poznámka k volnému místu:
firemní automobil, mobilní telefon, notebook, zajímavé plátové ohodnocení, možnost realizace a spolupráce na dalších projektech

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.12.2016